Hledání

Ford Cup 2016 se v Opavě vydařil. Vítěz si odvezl nový Ford Fiesta

Ford Cup » Aktuality » Ford Cup 2016 se v Opavě vydařil. Vítěz si odvezl nový Ford Fiesta

img_5781

Letošní, již 7. ročník prestižní jezdecké soutěže Ford Cup 2016 hostily opavské Kateřinky, které se právem řadí mezi elitu v parkurovém skákání v České republice. K vidění byli jak závodníci z České republiky, tak z Rakouska, Polska nebo Slovenska. Letošní ročník jezdecké soutěže FORD CUP 2016 navštívil rekordní počet návštěvníků.

Pro vítězství na koni, domů novou Fiestou

Závody probíhaly ve dnech od pátku 30.9. do neděle 2.10.2016 a to hned v několika kategoriích. Vrcholem celého Ford Cup víkendu však byla hlavní soutěž Skok stupně S**, která odstartovala v neděli ve 14 hodin. Vítěz této kategorie si mohl odvést nový osobní automobil Ford Fiesta v celkové hodnotě 277.990 Kč, který do soutěže věnoval autorizovaný partner Ford – Auto Kora top s.r.o. To se právě povedlo závodnici Julii Cieslar z Polska, která se stala šťastným majitelem nového automobilu.

Ford Cup – víkendová zábava pro celou rodinu

Samozřejmostí byl také bohatý doprovodný program a občerstvení pro všechny věkové kategorie. Děti si zde mohly vyzkoušet skákací hrad, jízdu na pony či další atrakce. Dospělí si také přišli na své a to v podobě ukázky vozů značky Ford s možností zkušební jízdy. Možnost byla například také prohlédnout si a zakoupit jezdecké potřeby od firmy Jezdecké potřeby Pegas.

A pro ty, kteří se těchto závodů nemohli zúčastnit, máme připravené ukázkové video.


Rolovat nahoru