Hledání

Jak probíhal Ford Cup 2017?

Ford Cup » Aktuality » Jak probíhal Ford Cup 2017?

Marek Klus - vítěz skokových závodů Ford Cup 2017

Letošní 8. ročník prestižní jezdecké soutěže Ford Cup 2017 hostil Jezdecký Klub v Opavě Kateřinkách, proslavený výchovou kvalitních sportovců, příjemnou atmosférou a pořádáním významných jezdeckých závodů. Tento klub s dlouhodobou tradicí patří do elity v parkúrovém skákání.

Domů novou Fiestou – vítězství na koni

Závody probíhaly 29.09.2017 – 1.10.2017. Od pátku do neděle jsme mohli vidět soutěže v kategoriích různé náročnosti. Vrcholem celého Ford Cup víkendu však byla hlavní soutěž Skok stupně S**, která odstartovala v neděli 13:45. Vítězem této kategorie se stal Marek Klus, který získal nový osobní automobil Ford Fiesta v celkové hodnotě 310.190 Kč. Do soutěže tento krásný vůz věnoval autorizovaný partner Ford – Auto Kora top s.r.o.

Ford Cup – víkendová zábava pro celou rodinu

Samozřejmostí bylo také občerstvení a bohatý doprovodný program pro všechny věkové kategorie. Děti si zde mohly vyzkoušet jízdu na pony a skákací hrad. Dospělí si také přišli na své. Milovníci jezdectví si mohli vyzkoušet a pořídit jezdecké potřeby z přistaveného stánku s milou obsluhou firmy Jezdecké potřeby Pegas, diváci si mohli pořádně užít zkušební jízdu ve vystavených autech značky Ford.
Pro všechny, co se závodů nemohli zúčastnit, máme ukázkové video a také galerii s fotografiemi.


Rolovat nahoru