Hledání

Ford Cup podporují významní partneři. Představujeme zástupce značky Foran

Ford Cup » Aktuality » Ford Cup podporují významní partneři. Představujeme zástupce značky Foran

foran-nutricalm

Je nám ctí, že vám můžeme představit významné sponzory, kteří již tradičně podporují jezdecké závody Ford Cup v Trojanovicích. Jedním z našich osvědčených partnerů, je také paní Ing. Barbora Bartošová, zástupkyně irské značky Foran pro Českou republiku. Značka Foran je známá výrobou kvalitních krmných doplňků pro koně a dostihové chrty.

Foran je značka pocházející z ostrovní země kralující dostihovému sportu. Díky tomu nabízí širokou škálu přípravků pro sportovní a chovné koně. A jak Ing. Bartošová říká: “Pokud je přípravek prověřen u dostihových koní, pak musí fungovat úplně na každého.”

Silnou stránkou výrobků Foran je jejich složení a dávkování. Snad všechny přípravky jsou organického původu, tzn. využitelnější a šetrnější pro koně. Díky nižšímu dávkování ve finále ušetří i vaší kapse. Rádi bychom vám představili osvědčené přípravky Foran.

Takové Bonbony Halls pro koně…

Jedním z výrobků, které bychom vám rádi představili, je Airvent – směs éterických olejů, která uvolňuje dýchací cesty zahleněných, dušných či na pyly a prach citlivých koní. Přípravek funguje v podstatě okamžitě. Efekt, který při jeho použití nastává, lze přirovnat k bonbonům Halls.

Neobsahuje žádné dopingové látky, takže je naprosto bezpečný a použitelný i během sportovních akcí. Honey C je chutný sirup obsahující vitamín C, med a vybrané bylinné extrakty jako je tymián, jablečník, lékořice, které se tradičně užívaly k podpoře zdravých dýchacích cest.

Aby váš kůň nebyl nervózní…

Dalším přípravkem je Nutricalm – sirup na zklidnění nervózních koní. Obsahuje více důležitých složek ovlivňujících hladinu stresu než jen běžně užívané vit. B. Koně velmi rychle zklidní a uvede do pohody.


Rolovat nahoru