Hledání

Koně ve sportovní zátěží potřebují vyvážený příjem minerálů a vitamínů. Krmivo Premin se osvědčuje v mnoha stájích

Ford Cup » Aktuality » Koně ve sportovní zátěží potřebují vyvážený příjem minerálů a vitamínů. Krmivo Premin se osvědčuje v mnoha stájích

Snímek obrazovky 2014-06-21 v 9.37.15

Premin, minerálně-vitamínové krmivo pro koně zřejmě netřeba příliš představovat. Premin je značka, která nabízí mj. produkty pro koně ve vysoké pracovní, sportovní i dostihové zátěži, ať již jsou v tréninku nebo soutěžní zátěži. Proto nás těší, že Premin můžeme představit jako dalšího z významných partnerů parkurových závodů Ford Cup 2014.

Krmiva značky Premin obsahují vyvážené složení aminokyselin Lysin, Methionin, Treonin a Tryptofan, minerálních látek a esenciálních vitamínů včetně L-karnitinu, stopových prvků, z části hrazené organickou formou, vápník, fosfor, hořčík a sodíl.

Složení vychází z mnohaletých zkušeností a praxe dostihových stájí a chovů po celé České republice a z moderních vědeckých poznatků.

Živé kvasinkové kultury, které produkty Premin obsahují, pomáhají správné funkci trávení. Obsažený ostropestřec mariánský upravuje správnou funkci jater. Všechny výrobky jsou aglomerovány melasou pro lepší chutnost a bezprašnost.


Rolovat nahoru